Čim je potvrđeno da je košarkaš Utah Jazza Rudy Gobert pozitivan na koronavirus, rukovodstvo NBA lige odlučilo je prekinuti istu.
Odlukom Donalda Trumpa donesena je odluka o zabrani bilo kakvih okupljanja na teriroriji Sjedinjenih Američkih Država sa više od 50 ljudi u narednih osam sedmica, pa je postalo izjvjesno da neko vrijeme nećemo moći gledati najbolju košarku na svijetu.
Novinar ESPN Adrijan Wojnarowski prenosi informaciju da se NBA organizacija polako priprema za nastavak lige sredinom ili krajem mjeseca juna, bez prisustva publike i to u najboljem mogućem slučaju.
Danas su čelnici NBA lige donije odluku o zabranu treniranju ekipa, s tim da su dozvoljeni individualni treninzi igračima u njihovim privatnim prostorima.
Također, košakarši sada mogu da napuštaju gradove u kojima se nalaze, ali tamo moraju da ostanu u svojim domovima, a samoizolacija je pod obaveznim.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Turci donijeli veliku vijest