Predsjednik Nogometnog saveza Japan (JFA) Kozo Tashima također je pozitivan na koronavirus.
Tokom UEFA Kongresa u Amsterdamu Tashima je zaražen, a na istom događaju zaraženi su i predstavnici FS Srbije Marko Pantelić i Slaviša Kokeza.
"Dobio sam rezultate testova koji potvrđuju da sam pozitivan na novi koronavirus”, rekao je 62-godišnji Tashima.
On je u Evropi predstavljao kandidaturu Japana za organizaciju Svjetskog prvenstva za igrače do 20 godina, a nakon Amsterdama krenuo je put SAD-a.
“U Amsterdamu i Evropi početkom marta, nivo opreza nije bio tako visok kao sada. Svi su se pozdravljali rukovanjem, zagrljajima i poljupcima", objasnio je on.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima
RTS je večeras iznenadio cijelu Srbiju - Bole riječi kojim su opisali poraz od Turske
Završava se ljetna pijaca u najjačim ligama
UŽIVO: Gundogan ima novi klub, Pavlović napustio Milan · Uživo
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Ne žele ga gledati u Kataru