Ne može iz zemlje
Khabib zaglavio u Rusiji, ali treninzi ne staju: Na ovom brdu sam od pete godine...
Khabib Nurmagomedov nedavno se vratio iz Amerike u Rusiju.
UFC prvak još uvijek čeka mjesto borbe protiv Tonyja Fergusona koja je zakazana za 18. april, no našao se u popriličnom problemu.
Predsjednik Rusije Vladimir Putin je zbog pandemije koronavirusa zaustavio sve letove iz i u Rusiju, pa je Khabib 20-ak dana pred meč ostao zaglavljen u Dagestanu.
Međutim, to ga ne zaustavlja u žestokim treninzima. Pored žestokih sparinga on redovno radi na kondicionom dijelu treninga, a uz video jednog od njih je napisao.
"Trčim na ovom brdu od svoje pete godine. Mnogo vremena je prošlo, gotovo čitav život", napisao je Khabib.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Slavni fudbaler se oglasio pismom