Zbog pandemije koronavirusa, "pola svijeta" je u izolaciji.
Većina uobičajenih aktivnosti je stala, a stao je u najvećoj mjeri i sport.
Fudbala odavno nema, a veliki broj fudbalera, a u posljednje vrijeme i klubova, koristi društvene mreže kako bi svakodnevnicu učinio zanimljivijom.
Smišljaju se i razni izazovi, a grčki PAOK je odlučio "izazvati" FK Sarajevo, aktuelnog prvaka naše zemlje.
Izazov je poprilično jasan, da onaj kome je upućen kroz fotografije "upozna širu javnost" sa klubom. U prvom planu su grb, stadion, navijači i igrači.
FK Sarajevo je odgovorio na svom Twitteru i izazvao Cardiff, Inter Zaprešić, Rijeku i Basel.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Dosta toga je jasnije
Srbe će tek sada da zaboli poraz od Turske, hvataju se za glavu: "Ovo je pakao"
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
Evo o čemu je riječ