Loše su krenuli u sezonu

BATE upisao novi poraz, nastupio i Nastić

Samir Mlaćo

Nogometno prvenstvo u Bugarskoj se i dalje sasvim normalno igra.

Brest je jutros u gostima savladao Slutsk sa minimalnih 1:0, dok je BATE Borisov, bh. reprezentativca Bojana Nastića, upisao drugi poraz u dva kola.

Danas je BATE upisao poraz od Slavije Mozyr u gostima 2:1.

Gosti su bolje otvorili meč. U desetoj minuti Willumsson pogađa za vodstvo, no u 32. stvari na početak vraća Melnikov.

Samo što je počelo drugo poluvrijeme pogodak u mreži gostiju. Ponovo je pogodio Melnikov.

Do kraja bez uzbuđenja i Slavija je slavila prvu pobjedu ove sezone, dok je BATE upisao drugi poraz.

Nastić je na terenu proveo 88 minuta kada je zamijenjen.