"Otišao sam u penziju kada me je pretrčao"
Beckham nema dilemu ko je najbolji: Niko nije poput njega
Proslavljeni engleski fudbaler David Beckham dao je svoje mišljenje o vječnoj dilemi.
Više od desetljeća stara je debata ko je bolji fudbaler - Lionel Messi ili Cristiano Ronaldo. Na fudbalsku genijalnost dvojice fudbalera niko nije imun, pa ni Beckham, prema čijem mišljenju je Argentinac, ipak, ispred.
"Messi i Ronaldo, pa tek onda ostali igrači", započeo je Beckham, a onda bez dileme rekao ko je bolji:
"Messi je jedinstven i nema nikog drugog poput njega. Ronaldo nije na njegovom nivou i to je to. Odlučio sam da odem u penziju onog trenutka kada me je Messi pretrčao."
Beckham je i po završetku karijere ostao u fudbalu, bavi se menadžerskim poslom i istovremeno vodi Inter Miami, u koji, zanimljivo, želi da dovede upravo Messija.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Dosta toga je jasnije
Srbe će tek sada da zaboli poraz od Turske, hvataju se za glavu: "Ovo je pakao"
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku