Lomb ostaje u klubu do 2022. godine

Nije odigrao ni minute za Leverkusen ove sezone ali dobio je novi ugovor

Bayer Leverkusen objavio je danas kako je produžen ugovor s golmanom ove ekipe Niklasom Lombom.

Radi se o 26-godišnjem čuvaru mreže koji ove sezone nije upisao ni jedan jedini minut za klub jer je tek treća opcija na golu.

Ipak, bez obzira na to dobio je novi ugovor i ostat će u timu do ljeta 2022. godine.

Ovaj golman je karijeru počeo u Leverkusenu i do sada je uspio da upiše samo jedan seniorski nastup za klub.

Proteklih sezona bio je na posudbama u niželigašima Hellescheru i Munsteru.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Inače, prva opcija na golu Leverkusena je Lukas Hradecky dok je njegova zamjena Ramazan Ozcan koji je ove sezone upisao samo jedan meč i to u Kupu.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.