U pravo vrijeme na pravom mjestu
Mnogi će Lewandowskog nakon gola Freiburgu nazvati sretnikom, ali ima nešto i u znanju
Sjajni Robert Lewandowski nastavlja da ruši sve lične rekorde. Danas je zabio svoj 32. gol ovosezonskom izdanju Bundeslige.
Poljak je zabio drugi gol za Bayern u susretu protiv Mainza kada je sa nekoliko metara udarcem glavom matirao protivničkog golmana.
Neki će reći da je imao sreće jer je bio u pravo vrijeme na pravom mjestu, ali karakteristika najboljih napadača svijeta je da imaju osjećaj za gol. To je ono što najviše i krasi odličnog Lewandoskog.
Računajući sve klupske utakmice iskusnom golgetaru je ovo bio 47. pogodak u sezoni, a obzirom da Bayern u augustu čeka i Liga prvaka Lewandowski će preći i prag od 50 golova.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići