Iskusni urugvajski napadač Edinson Cavani (33) napustio je PSG ovog ljeta i kao slobodan igrač može da bira gdje da nastavi karijeru.
Mnogi timovi razmatraju mogućnost da Cavaniju ponude ugovor, a među zainteresovanim stranama su bili Atletico Madrid, Inter i Newcastle United.
Međutim, urugvajski mediji pišu da je oma spremila ugovor za Urugvajca i to trogodišnji, što bi moglo značiti da će ovaj sjajni golgeter zaigati uz rame s bh. reprezentativcem Edinom Džekom.
Mada, naravno, nije isključeno ni da Cavani dođe u Rim, a klub napusti naš napadač kojeg "mjerka" Inter.
Cavani je u Italiji već igrao za Palermo i Napoli, prije nego je otišao u PSG.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Legenda svjetskog tenisa
Novak Đoković Srbiju sprema na neizbježan trenutak, sada je svima jasno kakav je plan
Ništa od Evropske lige
Nezapamćen fijasko Rijeke u Grčkoj, iste večeri je klub prodan
Ni on nije mogao zadržati emocije