Žestok pljusak pogodio Sarajevo

Pravo je pitanje kako se uspio završiti meč na Grbavici

Željezničar i Široki Brijeg su na Grbavici odigrali prijateljski meč koji je završen bez pobjednika (1:1).

Vodio je Široki golom Radeljića od treće minute, ali je domaće poraza spasio Blažević pogotkom za 1:1 u 88. minuti.

Igračima oba tima treba odati priznanje jer su igrali po zaista teškom vremenu. Posebno se to odnosi na sam finiš utakmice kada je veliko nevrijeme pogodilo glavni grad Bosne i Hercegovine.

Žestoka kiša je uzrokovala dosta problema na perfektnom terenu Grbavice, igrači su bili potpuno mokri i teški, ali se utakmica ipak uspjela završiti bez problema, iako su fudbaleri oba tima imali dosta problema da se održe na nogama.

Igračima oba tima treba odati priznanje...