Jedan od najboljih golmana ikad
Iker Casillas objavio kraj karijere, a onda nastala ludnica na Twitteru
Jedan od najboljih golmana svih vremena Iker Casillas danas je zvanično završio svoju igračku karijeru.
Nakon 22 godine fudbala Casillas je odlučio da je vrijeme da okači rukavice o klin, te da se posveti trenerskom poslu. Najbolje dane svoje karijere proveo je u Real Madridu s kojim je osvojio sve što je mogao, dok je prethodnih godina branio za Porto.
Casillas je i u reprezentativnom fudbalu ostvario sve što je mogao jer je s reprezentacijom Španije bio na krovu Evrope i svijeta. S Realom je osvojio 19 titula u 16 sezona, te je sigurno jedna od najvećih legendi kluba.
Nakon što je objavio da ide u penziju mnogi poznati sportisti su mu poželjeli sreću u narednim izazovima i pokazali su koliko je Casillas zaista ostvario u fudbalu.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Orlovi došli do velika tri boda