Dobra atmosfera među igračima
Szczesny i Cuadrado 'pecnuli' Ronalda na treningu, Kolumbijac se brzo pokajao
Sudeći po snimcima koje dobijamo s treninga, u ekipi Juventusa vlada vrlo dobra atmosfera pred revanš utakmicu osmine finala Lige šampiona protiv Lyona.
Na jednom snimku, koji je privukao dosta pažnje, vidi se kako tokom popularne ševe Wojciech Szczesny i Juan Cuadrado provociraju Cristiana Ronalda tako što su slavili njegovo duže ostajanje u ševi imitirajući ono što Cristiano radi dok slavi golove.
Ipak, Cuadrado se vrlo brzo pokajao zbog toga jer mu je samo nekoliko sekundi kasnije Ronaldo uspio uzeti loptu i staviti ga u njegov dotadašnji položaj.
Ko se zadnji smije, najslađe se smije...
Inače, susret Juventus - Lyon igra se večeras od 21.00 časova u Torinu. Juve 'ganja' zaostatak od jednog gola iz Francuske.
Za kraj samo dodajmo kako situaciju o kojoj smo pričali možete nu videu pogledati od 1:45:
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Odabrali susjednu zemlju
Žestok udarac za Hrvatsku, dvojica ne žele nositi dres Vatrenih - "Želje tih momaka su sada jasne"
Turska dobila Orlove
Au, kakva mašina - Srbija će pamtiti tursku zvijer iz Rige! · Udarna vijest
Teške riječi trenera Crvene zvezde
Vladan Milojević nije muški podnio ispadanje: "Ako Evropi treba seljačka ekipa, evo je"
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji