Ipak postoji neko
"Jedini sam koji ima pozitivan skor sa Đokovićem"
Srđan Đoković, otac prvog reketa svijeta Novaka Đokovića, dao je zanimljivu izjavu za Eurosport.
Novak Đoković se može pohvaliti pozitivnim skorom protiv svoja dva najveća rivala. Federera u međusobnom skoru vodi sa 27-23, a Nadala 29-26 što je za svaku pohvalu.
Međutim, ipak postoji osoba koja je bolja od njega u ogledima, a to je ni manje ni više nego njegov vlastiti otac.
"Pobjeđivao sam ga dok nije napunio 11 godina. Onda je Novak postao predobar pa sam odlučio kao je vrijeme da prestanem igrati s njim", kroz smijeh se prisjeća Srđan i dodaje:
"Tenis i dalje redovno igram. Pobjeđujem neke svoje vršnjake. Prije neki dan sam jednog pobijedio 9-0. Čovjek je inače predsjednik jednog Sportskog saveza u Beogradu i mislio je da zna igrati bolje od mene".
Novak je inače epizodu na US Openu počeo uvjerljivo slavivši u prvom kolu protiv Džumhura sa 3:0. Zatim je pao Edmund 3:1, a u narednom će snage odmjeriti sa Nijemcom Struffom.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
On je po mnogima jedan od najboljih košarkaša na EuroBasketu
Kemal i Ajša su najponosniji roditelji na svijetu: Radili dan-noć da sinu plate treninge, a danas...
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Iako je Mumbru tu na klupi, FIBA kao glavnog trenera vodi Bosanca iz Zvornika
Medalja za Bosanca! Alan Ibrahimagić odveo Njemačku u finale EuroBasketa!
Podjela bodova u prvoj utakmici 7. kola WWin lige BiH
Erić izluđivao nogometaše Radnika i donio bod Slogi u Bijeljini!
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru