Stigla odluka
Udružene snage: FS Izraela pomogao Maccabiju pred meč sa Željezničarom
Željezničar će u srijedu igrati prolongirani meč prvog pretkola Europa lige protiv Maccabija.
Nakon što su dobili dozvolu Federalne uprave za inspekcijske poslove Plavi su prije nekoliko danas počeli trenirati, a u Izrael će ponovo otputovati sutra.
U međuvremenu i u Maccabiju rade na priprema za utakmicu. U petak su u test utakmici pobijedili s 2:1 Kiryat Shmona.
Maccabiju je u susret odlučio izaći i FS Izraela nakon što su zatražili povratak Muhammada Abu Fanija s reprezentativnog okupljanja.
Abu Fani je dobio dozvolu da napusti kamp te se vrati klupskim obavezama što znači da će konkurisati za utakmicu koja se igra od 19 sati.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Potvrdio i njegov novi klub
Enedin Mulalić nastavlja karijeru na Kosovu · Zvanično
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Slavni fudbaler se oglasio pismom