Još uvijek pogreška nije ispravljena
Katalonski Sport nam je "oteo" Miralema Pjanića: Mislili smo da je Bosanac...
Nakon što je bio negativan na koronavirus novim testiranjem, Miralem Pjanić je sinoć stigao u Barcelonu.
Zbog cijele situacije u svijetu, nije to bio doček za pamćenje, no novinari su uspjeli zabilježiti par fotografija dolaska bh. reprezentativca.
Očekivanja od Pjanića u Barci su velika, a plaćen je 60 miliona eura.
List Sport je sinoć mnogo pažnje dao dolasku Pjanića, ali i napravio veliku grešku. Naime, za Pjanića su kazali da je Srbin, te objavili njegovu prvu fotografiju u opremi Barce koja je napravljena kada se bh. vezista obraćao navijačima Barcelone.
Pogreška do sada nije ispravljena.
Pjanić bi prvi trening sa novim saigračima trebao odraditi u ponedjeljak.
Promo
Pobjednički pehar podigla ekipa "3x3 Zagreb Nitui"
Prijedor sjajan domaćin 3x3 turnira Mozzartbet tour Republike Srpske
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Meč od velikog interesa za Crvenu zvezdu
Bit će pakleno: Kolona Albanaca pred ponoć krenula po historiju, u Beogradu bi odmah potpisali da...
Paradoksalna situacija
Ovo nema nigdje: Nova bruka na najkontroverznijem stadionu u Srbiji!
Ruši se rekord Andrije Maksimovića