Slovak na peti Parižana
PSG nije završio sa "šopingom" u Italiji? Igraču Intera se nudi duplo veća plata...
PSG je danas ralizovao transfer Alessandra Florenzija. On je na Park prinčeva stigao na posudbu iz Rome, s opcijom otkupa ugovora za 10-ak miliona eura.
Međutim, PSG možda i nije završio sa "šopingom" u Italiji.
Kako pišu italijanski mediji PSG je spreman ponuditi štoperu Intera Milanu Škriniaru petogodišnji ugovor koji bi mu garantovao duplo veća primanja nego što ih trenutno ima na Meazzi.
Inter, treba reći, traži 50 miliona eura za Slovaka, a ukoliko ga proda PSG-u ostvarit će ozbiljan profit. Također, Škriniar polako pada u drugi plan na Meazzi, a trener Conte pokušava pronaći defanzivce kojima više leži igranje u tročlanoj zadnjoj liniji.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Pomaže Rossonerima i van terena