Bh. fudbaler igrao prvo poluvrijeme

Duljević sa Nimesom otkinuo bodove Lyonu

Veliko iznenađenje je u 4. kolu Ligue 1 napravio Nimes u Lyonu gdje je protiv favorizovanog domaćina odigrao neriješeno 0:0.

Iako je pred meč tim Rudija Garcije važio za velikog favorita na kraju je Nimes uspio da se odbrani u ovom duelu i da dođe do boda.

Nimes je bio jako opasan u ovom meču. U prvom poluvremenu su pogodili i prečku, imali su dobre napade koje nisu iskoristili.

Lyon je u drugom poluvremenu pokušavao da dođe do pobjede. Napadi su međutim bili uzaludni i ostalo je do kraja meča 0:0.

Nimesu je ovo četvrti bod u sezoni, a Lyon ima jedan bod više.

Haris Duljević je počeo meč u gostujućem timu, a odigrao je prvo poluvrijeme.