Jose Mourinho odlučio je koga želi dovesti kada je riječ o tome da mora pojačati svoju odbranu.
Izbor je pao na nogometaša Intera, Milana Skriniara, kojeg vidi kao idealnog nogometaša za svoju ekipu.
Mourinho je spreman platiti 50 miliona eura za njegove usluge Interu, ali pitanje je da li će to zadovoljiti čelnike ovog kluba.
Steve Htichen, direktor Tottenhama, danas će u Milanu pokušati završiti transfer Slovaka, a jedino što je ostalo da se raspravi upravo je cijena.
Naime, Inter traži 60 miliona eura za svog nogometaša, te ostaje da vidimo da li će spustiti cijenu za 10 miliona eura.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Pred sutrašnju utakmicu Zmajeva u kvalifikacijama za SP
Ovo je Bosna i Hercegovina! Košarkaši iz Rige poslali poruku fudbalerima u San Marino
Nije mu se dopalo