Ne daju Hudsona-Odoija
Chelsea odbio nevjerovatnu ponudu Bayerna
Minhenski Bayern poslao je zaista veliku ponudu Chelseaju za krilnog napadača Calluma Hudsona-Odoija, ali ju je londonski klub odbio.
Kako navode britanski mediji, rukovodstvo bavarskog velikana poslalo je na adresu Chelseaja ponudu za posudbu ovog fudbalera do kraja sezone uz obavezni otkup narednog ljeta za cifru od 70 miliona eura.
Međutim, Chelsea je ovu ponudu odbio. Zahvalili su se Bavarcima na interesu, Frank Lampard je poručio da računa na Hudsona-Odoija i vrlo je moguće da je ovim odbijanjem završena priča oko mogućeg transfera ovog fudbalera.
Bayern, odnosno prvi čovjek za transfere Hasan Salihamidžić, već dugo pokušava dovesti reprezentativca Engleske. Međutim, nikako da mu to uspije i vidjet ćemo da li će se okrenuti nekim drugim opcijama.
Bavarci će sigurno u naredna dva dana biti veoma aktivni na transfer tržištu i prva želja je još jedan krilni napadač.
Promo
Deset dana muzike, plesa i pun trg obilježili festival
Summertime Madness Fest uz Mozzart donio sjajnu zabavu u Sarajevo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Evo šta je poručio grčki reprezentativac
Antetokounmpo pohvalio Bosnu i Hercegovinu i otkrio razlog poraza od Zmajeva
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
Trener Reala objasnio kako stoje stvari
Ni sinoć nisu odigrali ni minute za Real, pa Alonsa pitali šta se dešava: "Rekao sam istu stvar"
Kakvo ludilo u Minhenu