Foto - EPA

Savladali Udinese

Čarolija Pedra za prvu pobjedu Rome u sezoni

Roma je u 3. kolu Serije A savladala na gostovanju ekipu Udinese sa 0:1.

Nije ovaj meč ponudio previše ljepote, a utakmicu je na kraju odlučila istinska majstorija Pedra Rodrigueza.

Roma je u prvom poluvremenu imala veliku šansu preko Edina Džeke. Iako je dijamant napravio sve kako treba, završnica je bila loša i propala je velika šansa.

Imao je i Udinese itekako opasnih situacija pred golom Vučice. Ni oni nisu uspjeli zabiti, pa se na odmor otišlo bez golova.

Nakon deset minuta igre u nastavku Roma je povela. Majstorski gol je zabio Pedro za 0:1.

Potom je Udinese imao nekoliko odličnih šansi za izjednačenje. Ipak, do njega nisu uspjeli doći i Roma je stigla do prve pobjede u sezoni.