Nigerijski fudbaler Victor Moses po šesti put je napustio Chelsea i ponovo otišao na posudbu.
Moses je prošlu sezonu proveo na posudbi u Interu, ali italijanski klub nije otkupio njegov ugovor i vratio se u Chelsea. U londonskom klubu nije imao mjesta i odlučili su ponovo da ga se riješe.
Nigerijac je odlučio da se okuša u Rusiji jer će narednu sezonu provesti u Spartaku iz Moskve. Ovaj klub će ga moći dovesti besplatno narednog ljeta jer mu ističe ugovor s Chelseajem.
Moses je u Chelsea stigao na ljeto 2012. godine iz Wigana, ali se nije previše naigrao. Chelsea ga je slao na posudbe u Liverpool, Stoke, West Ham, Fenerbahče i Inter.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e