Liga prvaka

Manchester United vodi u Parizu, Kovačević skrivio penal nad Messijem u Barceloni

Portugalski reprezentativac ponovo je traljavo izveo penal, pa je propala dobra šansa za Manchester United, ali uspio se iskupiti.

Crveni vragovi su na teškom gostovanju u Parizu gosti PSG-u i imali su veliku šansu da povedu, ali je Fernandes sve upropastio. U prvi mah je njegov udarac Keylor Navas odbranio, ali je ponovljen, pa je Fernandes bio precizan.

To bi trebalo značiti da nas čeka još bolja utakmica u nastavku. Ipak je riječ o derbiju prve večeri u Ligi prvaka.

U Rimu Lazio vodi s 2:0 protiv Borussije Dortmund. Prvo je zabio Immobile u šestoj minuti, a onda nakon ubačaja iz kornera Luiz Felipe u 23. minuti.

S 2:0 vodi i Leipzig protiv Bašakšehira našeg Edina Višće, a oba gola dao je Angelino.

Lionel Messi je izborio penal u 26. minuti duela Barcelona - Ferencvaroš i Argentinac je bio precizan za 1:0.