Počeli pregovori
Čovjek koji je upropastio Džekin transfer u Juventus u januaru napušta Napoli
Poljski napadač i čovjek zbog kojeg je propao tranfer Edina Džeke u Juventus, Arkadiusz Milik, mogao bi u januaru napustiti Napoli.
Prema pisanju italijanskih medija juče su se Milikovi agenti sastali sa čelnicima Napolija te su razgovorali o "formuli" njegovog odlaska u zimskom prelaznom roku.
Ovom napadaču ugovor sa Napolijem ističe u junu naredne godine, odbio je potpisati novi zbog čega u italijanskom klubu ne računaju na njegove usluge.
Međutim, čini se da će se na kraju pronaći "izlaz" koji će zadovoljiti sve zainteresirane strane, a to znači Milikov odlazak u januaru.
Za njegovim uslugama su navodno zainteresirani Tottenham i Atletico Madrid, a koliko će Napoli tražiti na ime obeštećenja, u ovom trenutku nije poznato. Vjerovatno, brojke neće biti onakve kakve su željeli u Napoliju s obzirom da mu ugovor ističe na ljeto naredne godine.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Razbili PSG u finalu
Chelsea je prvak svijeta!
Orlići demolirali protivnika
Ne, semafor nije u kvaru - Nestvaran rezultat sa meča Srbija - Slovenija
Navijačka grupa se zove Torcida
Ponoćna akcija Albanaca u "srcu Srbije", više neće da trpe, poruka je žestoka: "Na vrata smo vam..."
Kako su završili, tako je počelo
Beograd i Srbija večeras na Marakani gledaju tužnu sliku srpskog fudbala
Onda je shvatila da nije realno