Svi u Španiji su aspolutno iznenađeni startnom postavom Barcelone za utakmicu protiv Betisa.
Ronald Koeman je napravio nekoliko iznenađenja, a svakako najveće je ono što je Lionel Messi ostao na klupi.
U startnoj postavi se nije našao ni Miralem Pjanić koji nikako da uveže više mečeve kao starter bez obzira što podiže formu.
Sastava Barcelone izgleda ovako: Ter Stegen, Sergi Roberto, Piqué, Lenglet, Jordi Alba; Sergio Busquets, Frenkie de Jong; Dembélé, Pedri, Ansu i Griezmann.
Za Betis će igrati: Bravo, Emerson, Mandi, Bartra, Alex Moreno, Guido, Carvalho, Joaquín, Canales, Tello i Sanabria.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Zaprijetio Batiniću
Slo Rocky upao nepozvan na zabavu i izazvao haos
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske
Srbija je u totalnom šoku, ali ove riječi će tek da odzvanjaju: Pešićeva žrtva nije mogla da šuti
Ni on nije mogao zadržati emocije