Proslava za Diega
Čekao je ovaj trenutak: Tevez zabio za Maradonu i nakon toga ništa više nije bilo važno
Carlos Tevez odveo je Boca Juniorse do pobjede u osmini finala Copa Libertadoresa na gostovanju u Porto Alegreu kod Internacionala.
Legendarni napadač zabio je jedini gol na meču, a presudan trenutak se desio u 63. minuti kada se Carlitos majstorski snašao u kaznenom prostoru i pogodio je za 0:1.
Očekivano, Tevez je pogodak posvetio Diegu Maradoni, ikoni argentinskog fudbala i svom uzoru, koji je prošle sedmice preminuo u 60. godini života.
Skinuo je Carlos dres. Ispod njega je bila Maradonina desetka koju je nosio u Boci, te je poljubio kapitensku traku na kojoj je također bila fotografija najvećeg argentinskog fudbalera svih vremena.
Fenomenalno.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Wwin liga BiH, 6. kolo
Velež trese kriza: Posušje nosi bodove iz Mostara
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Njegova povreda bila je ključna za današnji poraz
John Roberson rastužio cijelu Bosnu i Hercegovinu izjavom nakon poraza od Poljske
Nije mu se dopalo