Miralem se samo pogledao sa saigračem
I njemu je već sve postalo smiješno: Ironičan osmijeh Pjanića nakon što ga je Koeman vratio na klupu
Miralem Pjanić nije miljenik trenera Barcelone Ronalda Koemana.
Bh. veznjak u redovima katalonskog velikana uglavnom utakmice počinje na klupi, a Koeman mu u posljednje vrijeme daje jako malo minuta na terenu.
Tako je bilo i danas u susretu protiv Valencije. Pjanić je ušao umjesto Pedrija u 86. minuti meča i tako je Koeman nastavio da ga poprilično ponižava minutažom.
Trebao je Miralem i ranije u igru u ovom meču. Zagrijavao se dosta dugo pored terena i u 73. minuti je trebao ući u igru.
Međutim, Koeman se predomislio u posljednji tren. Pjanić je morao da obuče dodatnu opremu i da ponovo sjedne na klupu i to je izazvalo ironičan osmijeh kod bh. fudbalera.
Pridružio mu se u tome i mladi Riqui Puig koji u ovom meču nije dobio šansu da zaigra.
Koman o Pjaniću: Mora dokazati da je koristan...
Trener Barcelone Ronald Koeman ponovo je kritički govorio o Miralemu Pjaniću.
Koeman je bio sasvim jasan na press konferenciji pred meč protiv Valencije.
"Pjanić, kao i svi ostali igrači, mora čekati svoju šansu. Ima veliku konkurenciju, a samo jedanaest fudbalera može igrati. Mora dokazati da je koristan na terenu", rekao je Koeman.
Bh. veznjak je ove sezona nastupio u sedam utakmica La Lige i šest utakmica Lige prvaka.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Obraćanje medijima u Plavom salonu
Adžem: Bolji smo tim, imali smo manje sreće
Teške optužbe iz Prištine