Frank Kaminsky dobio ponudu
Dobio otkaz u NBA ligi, Fenerbahče ga moli da dođe kod njih
NBA ekipe 'skresale' su rostere pred početak nove NBA sezone.
Jedan od onih koji nije uspio da ostane pod ugovorom je centar Frank Kaminsky kojeg su otpustili Sacramento Kingsi.
Kaminsky bi nakon otkaza u Kingsima mogao put Evrope. Turski mediji tvrde da Fenerbahče pokušava svim silama da nagovori Kaminskog da potpiše ugovor sa njima.
Trener istanbulskog tima Igor Kokoškov dobro poznaje Kaminskog iz NBA lige. Smatra da bi mu dobro došao u narednoj sezoni u Feneru i čini sve kako bi ga angažovao.
Kaminsky je u NBA ligu stigao 2015. godine kao deveti pik Charlotte Hornetsa. Četiri godine je proveo u ovom timu, a prošle sezone je igrao za Phoenix Sunse.
U karijeri je na prosjeku od 9.8 poena i četiri skoka po meču.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nakon remija sa Čelikom
Janković nezadovoljan: "Ne sviđaju mi se scene nakon utakmice"
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Orlovi došli do velika tri boda
Srbi pobijedili u Rigi, ali ostali u nevjerici zbog onog što su vidjeli: "Ovo je skandalozno" · Udarna vijest
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika