Nevjerovatno šta je Brazilac uradio

Komedija igrača Uniteda: Bailly pokazao Fredu gdje da izbije loptu, a on ga pogodio u ruku

Endin Čaušević

Leicester i Manchester United igraju trenutno meč 15. kola engleskog Premiershipa.

United je uspio da povede u 23. minuti golom Rashforda, ali su domaći samo desetak minuta kasnije poravnali na 1:1 preko Barnesa što je bio rezultat prvog poluvremena.

No, na startu drugog poluvremena vidjeli smo nevjerovatno komičnu situaciju u kojoj su učestvovali Fred i Eric Bailly.

Naime, Fred je imao loptu na 20-tak metara od svog gola i bio je okrenut prema svojoj odbrani. Bailly mu je pokazao rukom gdje treba poslati loptu, a na iznenađenje svih on ga je loptom pogodio u tu ruku.

Sudija je odmah svirao slobodan udarac za Leicester, no na svu sreću Crvenih đavola domaći na kraju nisu zabili gol.

Nevjerovatnu situaciju Freda i Baillyja pogledajte OVDJE.