Transfer je navodno pitanje trenutka
Nemanja Gordić blizu prelaska u Mornar iz Bara?
Naš košarkaški reprezentativac Nemanja Gordić uskoro bi mogao promijeniti klub.
Prema pisanju specijaliziranog košarkaškog portala Sportando, Goridić će karijeru nastaviti u Crnoj Gori.
Ali ne u dresu Budućnosti za koju je već dugo i uspješno igrao. Gordićev slijedeći klub trebao bi biti Mornar iz Bara koji se kao i Partizan natječe u Eurocupu i nedavno je baš pobjedom protiv Podgoričana izborio Top 16 fazu drugog najjačeg klupskog natjecanja u Europi.
Popularni Gorda je u ovoj sezoni na prosjecima od 6,7 poena i 2,6 asistencija u Eurocupu dok u ABA ligi postiže 10,1 poen uz 3,5 asistencije po meču.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Suđenje u decembru, prijeti mu doživotni zatvor
Zvijezda okovana u lance - Umjesto na terenu do kraja života će iza rešetaka
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Prvi čovjek Crvene zvezde