Dino Dizdarević potpisao
Vis Simm-Bau predstavio još jedno zvučno pojačanje
Federalni prvoligaš iz Tešnja i zvanično je objavio kako je potpisan ugovor s Dinom Dizdarevićem.
Simm-Bau je prvi dio sezone u Prvoj ligi Federacije BiH završio na četvrtom mjestu sa samo četiri boda manje od lidera Posušja, pa će u nastavku sezone ovaj tim pokušati da dođe do titule i promocije u Premijer ligu BiH.
Dovedena su već neka jako važna pojačanja, a posljednje je Dino Dizdarević, kome je prethodno istekao ugovor s TOŠK-om.
Uprava kluba na čelu s Mirzom Mujkanovićem ne sjedi skrštenih ruku, te su proteklih dana pojačali igrački kadar najprije sa Hasićem i Petrovićem, te iskusnim Jamakom. Uz ostanak Isakovića i Kovača, kojima je istekao ugovor, klub je želio dodatno ojačati ofanzivni dio ekipe.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Analiza bivšeg napadača
Cassano nikoga ne štedi, a onda je došao red na Modrića: "Allegri će mu samo reći da..."
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Navijači u službi politike