Golman Santosa napravio skandal
Bio pozitivan na testiranju i opet odlučio da brani na utakmici
Veliki skandal napravio je golman brazilskog Santosa John.
Ovaj 24-godišnji čuvar mreže brazilskog velikana bio je pozitivan na testu za koronavirus pred utakmicu polufinala Copa Libertadores protiv Boce Juniors.
Međutim, on je odlučio da brani. Sačuvao je mrežu svog tima, no sada se otkrilo da je bio pozitivan i tako je ugrozio kompletnu ekipu.
John je tako izazvao veliki skandal i mogao bi biti žestoko kažnjen.
Prvi meč Boce i Santosa završen je bez pogodaka.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ubacio čak 39 poena protiv naše reprezentacije
Fontecchio "razbio" BiH, pa stao pred kamere i posebnu pohvalu uputio jednom bh. reprezentativcu
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Press konferencija nakon utakmice protiv Italije