Simpatična situacija
Mladi igrač Ville mijenjao dres sa Fabinhom, pa ga jurio da mu ga vrati
Louie Barry večeras je u velikom stilu debitovao za prvi tim Aston Ville.
Ovaj 17-godišnjak je zabio gol za 1:1, a to mu je ujedno bio i prvijenac za velikana iz Birminghama koji je izgubio meč FA Kupa od Liverpoola sa 4:1.
Nakon utakmice Barry je zamijenio dres sa zvijezdom Redsa Fabinhom, a onda se desila komična situacija.
Jedan od članova stručnog štaba rekao je Louieju da bi trebao sačuvati dres u kojem je debitovao za svoj klub,a zatim je mladi fudbaler potrčao do Fabina kako bi vratio dres.
U tome je na kraju uspio. Vratio je i on Fabinhu njegov dres, ali mu je fudbaler Redsa na kraju poklonio i svoj dres za uspomenu.
Zanimljiva scena.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Sramota u punom smislu riječi