Japanski fudbaler Shinji Kagawa (31) našao je novi klub.
Nekadašnji veznjak Borussije i Manchester Uniteda potpisao je ugovor sa grčkim velikanom PAOK-om iz Soluna i u ovom klubu će ostati narednu godinu i po.
Kagawa je jučer prošao ljekarske preglede. Danas je potpisao i dobio je broj 23.
Interesantno je svakako da je PAOK nedavno doveo i mladog reprezentativca Bosne i Hercegovine Vladimira Bradonjića.
Tako će nekadašnji fudbaler Radnika imati priliku da igra sa nekada velikom zvijezdom, naravno ako bude u planovima trenera grčkog velikana.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Krivac za neuspjeh Orlova
Svetislav Pešić otkrio tajnu iz hotela u Rigi i šokirao Srbiju: "Valjda ćemo se izvući iz toga"
Njegova povreda bila je ključna za današnji poraz
John Roberson rastužio cijelu Bosnu i Hercegovinu izjavom nakon poraza od Poljske
Prisutnima se obratio i Vrabac
Nurkić nakon poraza od Španije: "Nismo umorni, možemo igrati tri dana - nije nikakav problem"
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima