Zvijezda vrlo uvjerljiva protiv Krupe

S. Grebović

Ekipa Zvijezde je bez većih problema bila bolja od premijerligaške ekipe Krupe rezultatom 3:0.

Zvijezda je danas u Gradačcu ugostila Krupu i nanijela joj težak poraz došavši do zaslužene pobjede.

Nakon početnog ispitivanja snaga Zvijezda dolazi u vodstvo. Igrala se 18. minuta kada su domaći odigrali sjajnu kontru. Odbrana Krupe izbija loptu koja dolazi do Rastoke, a on majstorski pogađa iskosa za 1:0!

Ekipa iz Prve lige Federacije je nastavila sa terenskom inicijativom što joj se isplatilo u finišu prvog dijela.

Rastoka je odlično centrirao, a iz kornera Berbić odličan u skoku za 2:0 i tim se rezultatom otišlo na 15-minutnu pauzu.

Krupa je u nastavku zaigrala za nijansu bolje pa je i zaprijetila preko Samardžića, ali nedostajalo je preciznosti.

I u trenucima bolje igre Krupe Zvijezda stiže do novog gola. Nakon kornera domaceg sastava Džekić odlicno centrira, a Jolović na drugoj stativi pogađa glavom za konačnih 3:0.

Zvijezda - Krupa 3:0

Krupa: Kolak, Makitan, Karišik, Maksimović, Galić, Redžić, Palić, Šipovac, Dujaković, Aćimović.

Zvijezda: Aljkanović, Rastoder, Berbić, Mazić, Dekić, Sarvan, Fačić, Milaković, Hasukić, Rastoka, Salihović.