Lahoz je to riješio

Ter Stegen na poluvremenu se svađao s momkom koji skuplja lopte, a onda morao reagovati i sudija

Endin Čaušević

Fudbaleri Barcelone sinoć su poraženi u gostima od Seville sa 2:0 u prvoj utakmici polufinala Kupa kralja

Katalonski klub sinoć nije pružio baš najbolju partiju, te su propustili nekoliko sjajnih šansi što je Sevilla na kraju žestoko kaznila i došla do pobjede od 2:0.

No, jedan od detalja koji je obilježio meč desio se kada je sudija Mateu Lahoz označio kraj prvog poluvremena.

Ter Stegen se tada okrenuo i nešto je imao reći sakupljaču lopti koji je provocirao Nijemca svojim dobacivanjem tokom prvog poluvremena.

Golman Barcelone mu je poručio da mora biti tiši, a on je odgovorio: "Neću ušutiti, šampionu". Lahoz je vidio tu raspravu i poručio je Ter Stegenu da ide u svlačionicu i da će on to riješiti.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Sudija Lahoz je održao razgovor s ovim momkom koji je obećao da više neće provocirati golmana i igrače Barcelone.