Vrijedan minimalac Reala

Casemiro presudio Valladolidu

Haris Zilić

U 24. kolu LaLige, Real je u gostima protiv Valladolida ostvario minmalnu, ali vrijednu pobjedu rezultatom 0:1.

Ovim trijumfom, Real se primakao Atleticu na tri boda zaostatka, ali i meč više.

Duel protiv Valladolida donio je dosta uzbuđenja, borbe, oba tima su imala nekoliko lijepih akcija i prilika, a trenutak odluke desio se u 65. minuti.

Kross je sjajno ubacio loptu nakon jednog prekida, a najbolje se u šesnaestercu domaćih snašao Casemiro i pogodio za 0:1. Ispostavit će se do kraja i pogodak koji je donio tri boda Kraljevima.

Potražite više informacija na temu La Liga:

U timu Valladolida u 73. minuti na teren je ušao i naš Kenan Kodro, koji je zamijenio Mesu.