Često mu se dešava ovaj problem
Zašto Ronaldu Koemanu često krvari nos?
Trener Barcelone Ronald Koeman ponovo je danas na press konferenciji imao problema sa krvarnjem iz nosa.
Nizozemac je govorio na press konferenciji pred utakmicu protiv Seville i usred obraćanja mu je krenula krv.
Ovo mu se dešava drugi put u posljednjih nekoliko sedmica i mnogi su iskazali zabrinutost za njegovo zdravstveno stanje.
Španski mediji ubrzo otkrili su razloge čestog krvarenja kod trenera Barcelone i tvrde da nema nikakvih razloga za brigu.
Do krvaranja iz nosa dolazi zbog lijekova za razrjeđivanje krvi koje Koeman uzima zbog srčanih problema.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Alžirac pred rekordima
Ovo su detalji najvećeg posla Dinama ikad - Niko nikad nije ovako zarađivao na Maksimiru!
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Nijemac brutalno iskren
Toni Kroos ismijava transfer od 145 miliona eura: "Pola ljudi ni ne zna ko je on!"
Ni on nije mogao zadržati emocije