Revanš susreti polufinala Kupa BiH
Sivac na Koševu, Marić na centru u Mostaru
U srijedu se igraju revanš susreti polufinala Kupa BiH.
Od 15 sati igraju Klis i Borac. U prvom meču bilo je 4:1 za Banjalučane i čini se da je sve riješeno, no federalni drugoligaš se sigurno neće predati.
Meč se igra na stadionu FK Velež, a glavni sudija je Dražen Marić iz Bijeljine. Prvi pomoćnik je Emir Zahiragić (Sarajevo) i Bojan Maksimović (Modriča).
Četvrti sudija je Aleksandar Njegomirović (Prnjavor).
Uzbudljivo će biti na Koševu gdje od 17 sati Sarajevo dočekuju Tuzlu City. Bordo tim ima prednost iz prvog meča 1:0.
Na centru će se naći Ermin Sivac iz Zenice, a njegovi pomoćnici su Senad Ibrišimbegović (Travnik) i Davor Beljo (Mostar).
Četvrti sudija je Miloš Gigović (Gradiška).
U finalu se igra samo jedan meč i to u Treningu centru NS BiH u Zenici.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Sve će znati iduće sedmice
Krpić i Komazec pred dolaskom u Slobodu? · Saznajemo
Press konferencija selektora Bosne i Hercegovine
Jasna poruka Barbareza pred Austriju: "Da razmišljam o bodu ne bih se bavio ovim poslom"
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske