United poveo, Roma ekspresno izjednačila

Spektakularan početak meča na Old Traffordu

Endin Čaušević

Manchester United i Roma igraju trenutno meč polufinala Evropske lige.

Crveni đavoli su odlično otvorili večerašnju utakmicu i stigli su do prednosti već u devetoj minuti.

Igrači Uniteda odigrali su fantastičnu akciju. Cavani je odlično uposlio Brunu Fernandesa koji je izašao sam ispred golmana gostiju i pogodio za 1:0.

Međutim, slavlje domaćeg tima trajalo je samo šest minuta. Pogba je u svom kaznenom prostoru igrao rukom, a sudija je opravdano pokazao na bijelu tačku.

Odgovornost je preuzeo Lorenzo Pellegrini koji je pogodio za 1:1 i vratio Romu u utakmicu.