Navijači dočekali svoje ljubimce
Slavilo se sinoć i na Pecari
Pobjedom nad Radnikom iz Bijeljine nogometaši Širokog Brijega izborili su plasman u Evropu.
Širokobriježani imaju iza sebe sjajnu sezonu, a prepoznali su to i navijači koji su sinoć u kasnim satima dočekali ekspediciju svog kluba.
Bakljada i pjesme dočekale su izabranike Tonija Karačića koji su bili oduševljeni.
Na Pecari su napravili veliki uspjeh i nadaju se dobrim igrama i u Evropi.
Pobjedu u Bijeljini prokomentarisao je i trener Toni Karačić.
"Hvala na čestitkama, a ja čestitam svojim igračima jer je ovo njihova nagrada. Međutim, ovo je uobičajeno da idemo u Europu. Bili smo u turbulentnoj sezoni i igrači su iznijeli veliki teret. Drago i je što im je na kraju došla nagrada. Čestitam im, ali čestitam i svim ljudima u klubu i navijačima", rekao je Karačić.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakva životna priča Cedija Osmana
Od KK Rin preko KK Bosna do finala EuroBasketa! Turčin je sve počeo u Sarajevu, a sada živi snove!
Nevjerovatne scene iz Rige
Pešić nije mogao da šuti, ostavio je Srbiju u nevjerici: "Umjesto na trening išli su u crkvu"
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
To će biti dan za pamćenje
Bosanci pišu najljepšu fudbalsku priču u Evropi: Klub iz petog ranga igra historijsku utakmicu
Na društvenim mrežama