Tottenham je spreman upustiti se u borbu sa Manchester Cityjem za Jamesa Milnera, a spremni su Aston Villi ponuditi 24 miliona funti.
Harry Redknapp, menadžer Spursa nastavlja potragu za pojačanjima kako bi ušli što jači u sljedeću sezonu u kojoj će Tottenham nastupati i u Ligi prvaka.
Na White Hart Laneu smatraju kako imaju prednost nad Machester Cityjem za dovođenje 24-godišnjeg reprezentativca Engleske, a to je upravo nastup u Ligi prvaka sljedeće sezone.
Već ranije su pokušali dovesti još jednog igrača Aston Ville, Ashleyja Younga. Na Redknappovom radaru se još nalazi i napadač Cityja, Craig Bellamy.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Umjesto sažaljenja - kritike
Simanić sinoć molio za sažaljenje Srbije, a jutros ga je uzdrmala bolna istina: "Dečko, ti si..."
Projekat je dosta ambiciozan