Navijači oduševljeni
Borac fantastičnim videom najavio gostovanje u Belfastu
Fudbaleri Borac u četvrtak igraju u gostima protiv Linfielda prvi meč 2. pretkola Konferencijske lige.
Banjalučani su bili na korak od plasmana u drugo pretkolo Lige prvaka, ali su na kraju nakon produžetaka poraženi od Cluja.
Međutim, bh. prvak nastavlja svoj put u Evropi i to u drugom pretkolu Konferencijske lige.
Borac u igra već u četvrtak protiv Linfielda u gostima, a utakmica se igra u Belfastu na stadionu Winsdor Park s početkom u 20:45 sati.
Klub iz Platonove danas je oduševio svoje navijače najavom utakmice u Sjevernoj Irskoj jer su objavili zaista fantastičan video na društvenim mrežama.
Video pokazuje kako navijači Linfielda vjeruju u prolazak dalje i smatraju da idu dalje, a onda su u "pub" u Sjevernoj Irskoj ušli fudbaleri Borca na čelu s kapitenom Stojanom Vranješom.
Treba dodati da je Borac jučer saznao i potencijalne protivnike u trećem pretkolu ovog takmičenja ukoliko prođu dalje.
Ako Borac uspije da savlada Linfield onda će u trećem pretkolu Konferencijske lige igrati protiv boljeg iz dvomeča Shakhtyor Soligorsk (Bjelorusija) - Fola Esch (Luksemburg).
Utakmice trećeg pretkola Konferencijske lige igraju se 5. i 12. augusta.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Prvi čovjek Crvene zvezde