Veznjak Chelseaja Tiemoue Bakayoko doputovao je u Italiju kako bi dovršio transfer u Milan.
Bakayoko će već danas obaviti ljekarski pregled i potom potpisati ugovor o dvogodišnjoj posudbi, s tim da Rossoneri imaju pravo na otkup njegovog ugovora.
Bakaoyko je već igrao u Milanu, a uprava ovog kluba dovela ga je kako bi pojačala konkurenciju u veznom redu.
27-godišnjak je prvo morao produžiti ugovor s Chelseajem, jer je isti trebao isteći na kraju ove sezone.
Bakayoko je prije Chelseaja igrao još u Monacu i Napoliju, a za Rossonere je u prvom mandatu odigrao 42 meča i postigao jedan gol.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Padaju rekordi na Eurobasketu
Nije normalno šta radi Luka Dončić: Košarka ovo ne pamti, Italijani samo gledaju
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Njegova povreda bila je ključna za današnji poraz