Zrinjskom bod protiv Posušja

Jakirović: Imali smo taj penal i par lijepih prilika...

Admin Čaušević

Zrinjski je i dalje neporažen, ali i pored velikog broja prilika nije uspio pobijediti Posušje. Završeno je 0:0.

Plemići su gotovo cijelo drugo poluvrijeme igrali s igračem manje, a 20-ak minuta prije kraja Nemanja Bilbija nije uspio realizovati penal.

"Prvo poluvrijeme nismo bili na nivou Zrinjskog, dobro smo ušli u meč, a onda nam je Posušje pravilo probleme u skoku", rekao je Sergej Jakirović u izjavi poslije meča.

U poluvremenu smo pokušali izjmenama, i imali smo penal i par lijepih prilika, preuzeli smo rizik, ali Posušje se uspjelo odbraniti i osvojiti bod", dodao je on.

Zrinjski sada ima 12 bodova i četvrti je na tabeli. Poslije reprezentativne pauze Plemići će gostovati Leotaru.