Protiv Villareala

Debakl juniora Manchester Uniteda

Haris Zilić

Juniori Manchester United upisali su težak poraz u drugom kolu juniorske ige prvaka.

U grupi F, Villareal je vršnajke iz Manchestera savladao sa 1:4, a rezultat je mogao bit ubjedljiviji obzirom da su gosti promašili nekoliko izglednih prilika.

Žuta podmornica je nakon prvog poluvremena imala prednost od 0:4.

Za 0:1 pogodio je Torrents u petoj minuti, a na 0:2 povisio je Pascual u 22 minuti meča.

Novi udarac Unitedu zadao je Jacquemin u 28. minuti kada je pogodio za 0:3, a za 0:4 pogađa ALonso u drugoj minuti prvog poluvremena.

U nastavku United je ublažio poraz golom Fernandeza u 82. minuti.

Nkaon dva kola Villareal ima šest, a United tri boda, dok će večeras i prve ekipe odigrati svoj duel u okviru drugog kola Lige prvaka.