Plavi mogu biti zadovoljni, iako su pred sami kraj mogli i do sva tri boda.
Deblji kraj na meču u Banjoj Luci izvukao je Bruno Zdunić koji je nakon jednog žestokog udarca u glavu ostao ležati, a odmah su utrčali i doktori.
Zdunić je ipak došao sebi, no bilo je jasno da mora napustiti teren. Treba istaći da su sa zapadne tribine kada se vidjelo da se osjeća bolje 'stigli' aplauzi, što je zaista bilo lijepo čuti.
"Osjećam se dobro, malo me glava boli od udarca, ali proći će. Pogledao sam duel nakon utakmice, nije baš lijepo izgledalo, ali nije bilo namjere. Utakmica je bila čvrsta, osvojili smo bod na teškom gostovanju, a možda smo na kraju mogli i do sva tri. Sve u svemu, zadovoljan sam kako smo odigrali", kazao je Bruno Zdunić.
Zdunić je ove sezone u Premijer ligi upisao devet nastupa i dodao jedan pogodak. Stigao je na posudbu iz NK Lokomotiva, člana 1. HNL.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Detalj koji je čini se odlučio sve