Odličan protiv Reala

Musa je "oživio", sjajnim potezima je digao dvoranu na noge: Trojka kao kap i čudesno polaganje

Admin Čaušević

Džanan Musa je oživio karijeru u Španiji, dolazak u ekipu Breogana se ispostavlja kao pravi potez.

Breogan je u šestom kolu bio domaćin Real Madridu i upisao je poraz rezultatom 71:79.

Musa je bio fantastičan protvi jednog od najjačih evropskih klubova, a meč je završio sa 16 poena.

Bh. košarkaš koji počinje da podsjeća na svoj najbolji period je tokom utakmice imao niz sjajnih poteza.

U prvom poluvremenu je imao fantastično polaganje i to nakon što je loptu preveo ispod svog obruča pod protivnički te sjajno završio akciju.

Uspio je u nastavku pogoditi i trojku "kao kap" te svoj tim vratiti u meč, međutim na kraju je izbjegnut poraz.

Potražite više informacija na temu ACB liga:

Međutim, bez obzira na poraz treba radovati odlična partija Muse koji ponovo počinje da pruža svoje prepoznatljive igre kada je bio jedan do najboljih mladih igrača Starog kontinenta.