Veliki povratak Atletica

Šta se dešava sa Griezmannom? Francuz uništava Redse, Simeone luduje na klupi

Admin Čaušević

Atletico Madrid je za 15-ak minuta uspio vratiti stvari na početak u meču protiv Liverpoola.

Gosti su ušli odlično u meč te su vrlo brzo stigli do 0:2, ali uslijedio je "blitzkreig" Antoinea Grizemanna.

Francuz se ljetos vratio u Madrid gdje je proveo svoje najbolje dane karijere, a protiv Redsa podsjeća na svoja najbolja izdanja.

Prvo je u 20. minuti zabio za smanjenje rezultata kada je za dlaku izbjegao ofsajd poziciju, a u 34. minuti je izjednačio.

Drugi gol je poslužio kao okidač da Diego Simeone počne ludovati na klupi. Šta se dešavalo pogledajte ovdje.