Borac na petom mjestu

Miljanović: Odigrali smo možda najbolju utakmicu

Samir Mlaćo
Borac i Tuzla City (1:1) jučer su remizirali u zaostalom meču 3.kola Premijer lige

Svakako zadovoljniji mogu biti gosti, a na press konferenciji poslije meča govorio je trener Borca Nemanja Miljanović.

"Mislim da smo imali inicijativu u prvih pola sata, nažalost, nismo uspjeli postići gol. U drugom pouvremenu, opet primamo gol, imamo situaciju u kojoj moramo juriti rezultat. Međutim, mislim da smo i drugo poluvrijeme odigrali kvalitetno, imali smo dovoljno šansi i za drugi, možda i za treći gol, ali to je fudbal. Odigrali smo možda našu najbolju utakmicu, kada se uzme u obzir protiv koga smo igrali jer je Tuzla citi izuzetno kvalitetan protivnik. Na kraju smo mogli i izgubiti u posljednjem minutu. Tako je kada se ne iskoriste šanse. Nismo zadovoljni sa bodom, ali šta je tu je. Okrećemo se nedjeljnoj utakmici protiv istog rivala. Za publiku bila dobra i zanimljiva utakmica", rekao je trener Borca Nemanja Miljanović.

Novi duel ova dva tima igra se u nedjelju.