Borac ekspresno izjednačio sa penala

Odlično drugo poluvrijeme u Banjaluci

FK Borac se brzo vratio u meč protiv Tuzla Cityja.

Nakon što su gosti u 47. minuti poveli sa 1:0, deset minuta kasnije domaći tim je izjednačio.

Jovo Lukić ima velike zasluge za gol. Pobjegao je Mustafi Šukiloviću koji ga ruši u kaznenom prostoru.

Sudija Zoran Grbić je pokazao na bijelu tačku. Odgovornost preuzima Stojan Vranješ i pogađa za 1:1.

Defanzivac gostiju je dobio žuti karton za start nad Lukićem.

Zaprati FK Borac, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Borac Moje Teme

1601834469
Zadnji igrac odbrane starta s ledja bez namjere da igra loptom …. Crveni karton ko kuca na sprat…. Ostecen Borac
0 12
Uranija
Čist penal kao suza, ovaj igrač iz siminog hana je trebao i crveni karton dobiti zbog gluposti. Igrač borca mu pobjegao i nema šanse da ga stigne ali glupan se baca kao na vašeru u nekoj vuko****ni